Orcemas Lastik - Lastikte Güven ve Fiyat Garantisi
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO
Stok Kodu:  UR7026480102OZK

Özka 480/70 R26 AGRÖ10 Radyal Traktör Dış Lastik YIL 2024

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
17.783,11 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Vizyonumuzu ‘’Yurt içinde lider, yurt dışında tanınmış bir marka olmak’’ olarak belirledik.

Bir Dünya Markası Yurt içinde 400’den fazla kontratlı bayi ile çalışıyor, dünya markası olma yolunda da ilerliyoruz.

Yüksek kalitedeki ürünlerimizi başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere 6 kıtada, 80’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Geniş Ürün Yelpazesi Son teknoloji üretim sistemimizle;

 Bahçe/Tarla, Kamyonet/Minibüs, Römork, Traktör Ön-Arka, İş Makinesi, Biçerdöver, Forklift, Panzer, Radyal Traktör ve Radyal Römork Lastik gruplarına yaptığımız yatırımlarla dünyadaki zirai ve iş makinesi sektörünün tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

AR-GE Merkezi ve Kalite Yönetimi 2017 yılından beri sahip olduğumuz 30 kişilik Ar-Ge ekibimizle, ürünlerimizi uzmanlık üzerine inşa ediyoruz.

Toplam kalite yönetimini benimseyerek, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 27001 yönetim sistemlerini uyguluyoruz.

Bu sayede ham madde girdisinden, sevkiyat sonrası kontrolüne kadar tüm süreçlerde ürünlerimizin kalite ve güvenliğini sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Özka Lastik ve Orcem A.Ş olarak ulusal ve uluslararası standartlara (TSE, ETRTO, ECE) uygun, güçlü, güvenilir ve sağlam lastiklerimizin satışı öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini temel ilke olarak göz önünde bulunduruyoruz.

Teknik Servis Ekibimiz sayesinde, kısa sürede dünya üzerindeki tüm müşterilerimizin şikayetlerine çözüm üretiyor, tekliflerine cevap verip, taleplerini alarak hızlıca hayata geçiriyoruz.